Bosch Pro Pruner 0.601.9K1.021 zahradní nůžky – recenze

Pro co největší komfort při stříhání větví v zahradě jsou zde moderní technologie. Aku zahradní nůžky Bosch jsou toho důkazem. Kvalitní zpracování a vysoká efektivita střihu vám ušetří nejen námahu, ale také čas. Nůžky disponují dvěma akumulátory a nabíječkou. Jsou ideální ke stříhání keřů i ovocných stromů a zdřevnatělých částí.

Publikované: 01.07.2022
Aktualizované: 13.09.2022
Obsah článku:

Bosch Pro Pruner 0.601.9K1.021

Bypass akumulátorové zahradní nůžky s průměrem střihu 25 mm, kapacita akumulátoru 4 500 střihů, ocelová čepel, plastová rukojeť, použití – ovocnářství, vinařství, okrasné zahrady, parky, keře, větve.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Přesný střih, rychlost a kvalitní zpracování

Největší výhodou akumulátorových nůžek je fakt, že stačí vyvinout minimum námahy a efektivita je oproti klasickým, ručním nůžkám několikanásobně vyšší. S nůžkami Bosch Pro Pruner zvládnete nejen zelené stonky rostlin, ale také zdřevnatělé části keřů či větve. Spotřebitelé pozitivně hodnotí přesnost střihu a také rychlost spuštění. Oproti předchozím modelům je reakce mnohem rychlejší a přesnější. Nože jsou vyrobeny z nerezové oceli a maximální průměr střihu je až 25 mm.

Bosch Pro Pruner 0.601.9K1.021 recenze

Dvě baterie v balení – více než 9 000 řezů

Bosch myslel na praktičnost a zákazníkovi přibalil hned dva akumulátory. Kapacita jednoho Li-Ion akumulátoru je 3 000 mAh a vystačí cca na 4 500 střihů. V praxi se tak se dvěma plně nabitými akumulátory dostanete na přibližně 9 000 řezů, což je oproti dražším konkurentům rovněž vynikající číslo. Ergonomie nůžek je intuitivní. Dobře se drží a nechybí ani měkčená a zároveň protiskluzová úprava. Působí robustním dojmem a velmi hodnotně. Bez baterie činí hmotnost nářadí kolem 800 g, s baterií pak 1 kg.

Zkušenosti s Bosch Pro Pruner 0.601.9K1.021

Chcete-li své ruce ušetřit námahy a možná i ušetřit čas, pak by akumulátorové nůžky Bosch Pro Pruner 0.601.9K1.021 ve vašem hledáčku neměly chybět. Na základě názorů spotřebitelů lze hodnotit, že aku nůžky plní své úkoly na výbornou. Zákazníkům se zamlouvá výkon nůžek a také rychlejší reakce spouště. V balení jsou hned dvě baterie. Celkově díky nim zvládnete provést až kolem 9 000 střihů. Nářadí je přitom ergonomicky dobře tvarované a navzdory vyšší hmotnosti nemáte pocit, že by vaše ruka trpěla.

Recenze a zkušenosti se zahradními nůžkami Bosch Pro Pruner 0.601.9K1.021
Zdroj: Heureka.cz

V recenzích uživatelé chválí i kvalitu zpracování. Nůžky určitě nepatří mezi nejlevnější, ale z hlediska poměru ceny a kvality jsou velmi silným adeptem. Používání je nenáročné. Součástí balení je také nabíječka. Průměr střihu se pohybuje do 25 mm. Celkově koupě těchto nůžek dává smysl a v případě, že stříháte větší množství nebo odolnější rostliny, keře či větve, sílu akumulátoru jistě oceníte.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Dva akumulátory a nabíječka v balení
Přesnost střihu a efektivita
Nenáročné používání

Negatíva

Oproti klasickým nůžkám vyšší cena

Typ: akumulátorové zahradní nůžky ● Technologie střihu: Bypass ● Kapacita akumulátoru: 3 000 mAh / 4 500 střihů ● Max. průměr střihu: 25 mm ● Materiál rukojeti: plast + protiskluzová úprava ● Materiál čepele: nerezová ocel ● Hmotnost: 800 g ● Délka: 311 mm ● Použití: ovocnářství, vinařství, okrasné zahrady, parky, keře, větve

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)