Electrolux E7T1-6BP topinkovač – recenze

Topinkovač Electrolux hned na první pohled upoutá pozornost svým moderním, perleťově černým designem s doplňky měděné barvy. Spotřebič však nezaostává ani ve výkonnostních aspektech. S příkonem 980 wattů a 7stupňovým regulačním systémem patří k efektivnějším modelům. Nejednoho spotřebitele potěší účinný topný mechanismus na větší pečivo či praktický plastový kryt proti prachu.

Publikované: 28.04.2023
Aktualizované: 12.06.2023
Obsah článku:

Electrolux E7T1-6BP

Příkon 980 W, 2 otvory, regulace teploty v 7 stupních, rozmrazování, opětovný ohřev, Peek and View, tlačítko STOP.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Esteticky působící topinkovač Electrolux perleťově černé barvy s měděnými doplňky obohatí jakoukoli moderně laděnou kuchyni. Nerezová ocel, ze které je spotřebič zhotoven, přidává sice na jeho hmotnosti, ale to je pro stabilitu často využívaného topinkovače více než výhodné. Důležité je také podotknout, že se jedná o standardní topinkovač určený pro přípravu dvou topinek současně. Otvory topinkovače nejsou dostatečně široké pro větší pečivo, avšak vynahrazuje to dodatečný nástavec sloužící k ohřevu rozměrnějších kusů pečiva, které se do otvorů nevejdou. Údržbu usnadňuje dostupná vysouvatelná miska na drobky, kterou jednoduše vyprázdníte, očistíte a zasunete zpět.

Electrolux E7T1-6BP recenze

Postačující výkon a čistý topinkovač i ve stavu nečinnosti

Příkon tohoto modelu topinkovače se uvádí na úrovni 980 wattů, přičemž výkonnost, resp. teplotu lze regulovat otočným tlačítkem se 7 stupni nastavení. Výjimečností tohoto topinkovače Electrolux je v ceně zahrnuto plastové víko proti prachu, které ochrání spotřebič před nečistotami v době, kdy je právě mimo provoz. Jinak tento topinkovač disponuje běžnými funkcemi, jako je rozmrazování či opětovné ohřátí připraveného pečiva. K dalším praktickým vlastnostem patří funkce kontroly opečení Peek and View, díky které po kontrole pokračuje spotřebič v původním programu.

Zkušenosti s Electrolux E7T1-6BP

Topinkovač Electrolux nejenže oplývá designem lahodícím oku, ale také vysokou kvalitou a výkonem hodným podstatně dražších modelů. Velkou výhodou je topný mechanismus pro croissanty či kryt proti prachu, přičemž za zmínku stojí i praktické funkce, které spotřebiči kvalitativně prospívají. Jednoduché nastavení prostřednictvím přehledného a inteligentního ovládání, ale také snadná údržba díky vysouvatelné nádobě na drobky podstatně převažují možnou nevýhodu v podobě kratšího přívodního kabelu.

Recenze a zkušenosti s toustovačem Electrolux E7T1-6BP
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Inteligentní a funkční ovládání
Poměr ceny a kvality
Praktické funkce

Negatíva

Krátký kabel do elektrické sítě

Počet otvorů: 2 ● Příkon: 980 W ● Počet stupňů regulace teploty: 7 ● Materiál: nerezová ocel ● Barevné provedení: perleťová černá s doplňky měděné barvy ● Zásuvka na drobky: ano ● Nástavec na větší pečivo: ano ● Funkce: rozmrazování, opětovný ohřev, Peek and View, tlačítko STOP ● Délka kabelu: 75 cm ● Hmotnost: 1,75 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.8%)