ETA Moneto 3449 90000 tyčový vysavač – recenze

Tyčový vysavač, ze kterého se rozložením stane ruční. Hodí se k průběžnému a rychlému úklidu. Díky dodávanému příslušenství se dostane i na méně dostupná místa. Oceňujeme integrované LED diody a slušnou výdrž baterie (45 minut). S vysavačem se díky ergonomické rukojeti pohodlně manipuluje. Zklamala nás menší nádoba na prach (0,55 l) i dlouhé nabíjení. Plné nabití trvá až šest hodin. Vysavač je za dobrou cenu, poměr ceny a kvality je tudíž dobrý.

Publikované: 27.09.2022
Aktualizované: 02.02.2023
Obsah článku:

ETA Moneto 3449 90000

Tyčový vysavač se 14,4V Li-Ion akumulátorem, objem nádoby 0,55 litru, HEPA filtr, doba provozu 45 min.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Výhody produktu

Tento tyčový vysavač dva v jednom je vhodný pro suché vysávání a poradí si s každým druhem podlah. Po rozložení se dá používat jako ruční vysavač, se kterým jsme se dostali i na špatně dostupná místa. Vysavač se hodí pro průběžný úklid, ale pro pořádné čištění je třeba sáhnout po jiném výkonnějším kousku. Uvnitř je osazen kvalitní HEPA filtr a oceňujeme, že na hubici jsou integrovány LED diody. Ty se skvěle hodí na méně osvětlená místa.

ETA 3449 90000 Moneto recenze

Vysavač je tichý a líbí se nám také indikace stavu baterie. Vysávání je pohodlné, protože zde nejsou žádné kabely, které by vás omezovaly v pohybu. Nabíjecí stojan je praktický a zabudovaná světelná kontrolka nás informovala, zda je vysavač již nabitý. Nechybí dvě úrovně sacího výkonu. Ta nižší postačí na podlahy, ale při vysávání koberců doporučujeme zvolit vyšší výkon.

Rukojeť je ergonomická a díky tomu, že vysavač lze rozložit a používat jako ruční, jeho využití je rozmanité. Ruční vysavač se skvěle hodí k vysátí drobností, například na kuchyňské lince, v zásuvkách či na pohovce. Ruční vysavač se nám osvědčil i pro vysávání auta. Oceňujeme, že příslušenství je umístěno přímo na přístroji, takže jsme jej měli neustále po ruce.

Nevýhody produktu

Vysavač zvládne na jedno nabití maximálně 45 minut. Stačí to k vysátí bytu či menšího rodinného domu. Výdrž baterie není nejhorší, ale ani nás nijak neohromila. Zklamalo nás však dlouhé nabíjení. Vysavač se plně nabije za 6 hodin. Minus si zaslouží i za menší nádobu na prach, ta má objem 0,55 litru. Poměr ceny a výkonu tohoto vysavače je dobrý. Pro nenáročné uživatele může být vhodnou volbou.

Tyčový vysavač 2v1 ETA Moneto 3449 90000

Parametry

Typ vysavačetyčový
Hmotnost3,1 kg
Hlučnost80 dB
FiltrHEPA
Objem nádoby0,55 l
Vysávánísuché
Provedeníbezsáčkové
Napájeníakumulátorové
Doba nabíjení6 hodin
BaterieLi-Ion
Akumulátor14,4 V Li-Ion
Doba provozu45 minut

Zkušenosti s ETA Moneto 3449 90000

Spotřebitelé ocenili, že vysavač je okamžitě v pohotovosti a má dobrý výkon. Manipulace s ním je jednoduchá. Vysavač je podle nich lehký a relativně tichý. Líbí se jim, že se dostane pod postel. Vadila jim menší velikost nádoby na prach. Jak uvedla jedna uživatelka, vysala dva pokoje a už bylo nutné nádobu vysypat. Minus padl i na slabou výdrž baterie. Vysavač si tak vysloužil pozitivní i negativní reakce, ale převažují ty pozitivní.

Recenze a zkušenosti s tyčovým vysavačem ETA Moneto 3449 90000
Zdroj: Heureka.cz

Alternativy

ETA Moneto 3449 90000 má velmi dobrou ergonomii a slušnou výdrž baterie na jedno nabití. Vybitá baterka se ale nabíjí příliš dlouho, do plného nabití to trvá 6 hodin. Pokud hledáte vysavač s rychlejším nabíjením, vhodnou volbou bude například Xiaomi Mi G10, kterému to trvá o téměř polovinu méně. Tento vysavač má navíc integrovaný barevný displej, který je praktickou pomůckou. Konkurentem ETA může být také Klarstein Clean Butler 4G se spoustou příslušenství v balení. Nechybí mu ani hubice na hrany a rohy, díky čemuž je úklid důkladnější. Za zmínku stojí také Xiaomi Mi Light. Tento má nízkou hmotnost a dostatečně dlouhou trubici, proto se hodí pro vysávání vyšších míst. Zmíníme ještě levný vysavač Hyundai VC 914 s ergonomickou rukojetí a snadnou manipulací. Zaujmout může nenáročné uživatele.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Možnost rozložit na ruční vysavač
Velmi dobrá ergonomie
Dostatek příslušenství v balení
Slušná výdrž na jedno nabití (45 min.)

Negatíva

Dlouhá doba nabíjení (6 hod.)
Malá nádoba na prach (0,55 litru)

Typ vysavače: tyčový ● Hlučnost: 80 dB ● Filtr: HEPA ● Objem nádoby: 0,55 litru ● Akumulátor: 14,4V Li-Ion ● Doba provozu: 45 minut ● Hmotnost: 3,1 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.8%)