Klarstein Bornholm Smart elektrický konvektor – recenze

Moderní zdroj tepla s integrovaným WiFi přijímačem k pohodlnému ovládání mobilem. Klarstein Bornholm Smart má dostatečný výkon pro místnosti o rozloze do 40 m2 a nabízí individuální nastavení díky praktickým funkcím. Jedná se o skleněný panel, který lze připevnit na zeď nebo klasický stojan s kolečky.

Publikované: 26.09.2022
Aktualizované: 31.01.2023
Obsah článku:

Klarstein Bornholm Smart

Příkon 2 000 W, regulace výkonu ve dvou stupních, termostat, ukazatel pokojové teploty, WiFi, dálkový ovladač, volně stojící model s možností umístění na zeď.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Dálkové ovládání a mobilní aplikace

Konvektor Klarstein je konvekčním ohřívačem, který disponuje výkonným topným tělesem. Výrobce doporučuje jeho používání v dobře izolovaných prostorech o výměře maximálně 40 m2. Maximální příkon je 2 000 W, zvolit si můžete ze dvou stupňů výkonu, slabší má 1 000 W. Aktivovat lze i automatický režim Eco, který spotřebu minimalizuje a dokáže tak ušetřit vaše peníze. Nechybí ani možnost nastavit přesnou dobu zapnutí a vypnutí. Ovládat ho lze na samotném zařízení, a to díky dotykovému panelu s podsvíceným LED displejem. Ten zobrazuje i aktuální teplotu v místnosti.

Klarstein Bornholm Smart recenze

Teplotu lze regulovat díky termostatu. Zařízení je dodáváno s dálkovým ovladačem. Ten umožňuje provádět všechna nastavení, včetně aktivování režimu Eco. Ještě pohodlnějším způsobem ovládání je mobilní aplikace Klarstein, která vám umožňuje provádět všechna nastavení i na dálku, třeba z práce. Po příchodu domů vás tak čeká vytopený dům či byt. Aplikace podporuje operační systémy iOS i Android. Teplotní rozsah je 5 až 45 °C.

Moderní design s černým sklem

Ohřívač Klarstein Bornholm Smart je designově poutavým prvkem. Spotřebitele těší kvalita zpracování. Konvektor lze upevnit na zeď nebo díky konstrukci s kolečky používat v prostoru. Konstrukce je odolná proti stříkající vodě, takže elektrický konvektor je vhodné umístit do koupelny. Ohřívač se i v tomto prostoru stane designovým doplňkem. Kromě černého skla je dostupný také v bílé verzi. Zařízení je široké 83 cm a tloušťka je jen 9,7 cm. Hmotnost celého panelu činí 8 kg. Přívodní kabel měří 1,5 m. Dodávaný návod není v českém jazyce.

Zkušenosti s Klarstein Bornholm Smart

Velmi moderní, a přesto jednoduchý elektrický konvektor Klarstein Bornholm Smart splní i požadavky náročnějších spotřebitelů. Díky WiFi připojení nabízí možnost ovládání na dálku, což zákazníci velmi oceňují. Spotřebitelé rovněž pozitivně hodnotí samotný design a kvalitu zpracování. Pozitivní ohlasy směřují i k samotnému výkonu a efektivitě ohřevu. Potěší fakt, že díky odolnosti vůči vlhku jej lze umístit do koupelny.

Recenze a zkušenosti s elektrickým konvektorem Klarstein Bornholm Smart
Zdroj: Klarstein.cz

Méně pozitivní informací je vyšší cena, která může být pro některé spotřebitele s ohledem na konkurenční produkty s totožným výkonem a parametry vyšší. Stejný výkon a možnost WiFi připojení nabízí i elektrický konvektor Elíz EL 2000 INV WiFi, který může mnohé zaujmout právě nižší cenou. Designem připomíná klasický radiátor, což zase může být pro někoho nedostatek.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

WiFi – ovládání prostřednictvím mobilní aplikace
Možnost montáže na zeď
Kvalitní zpracování a design

Negatíva

Občasné výpadky WiFi připojení
Vyšší cena

Příkon/výkon: 2 000 W ● Regulace výkonu: 2 stupně ● Termostat: ano ● Konstrukce: na zeď / volně stojící ● Ventilátor: ne ● Displej: ano ● Časovač: ne ● Ukazatel pokojové teploty: ano ● WiFi: ano ● Dálkový ovladač: ano ● Hmotnost: 8 kg ● Rozměry (Š × V × H): 83,2 × 40 × 9,7 cm ● Materiál: sklo + kov

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.8%)