Notebooky

Stovky hodin jsme strávili hledáním nejlepších levných, středně drahých a dražších notebooků pro náročné uživatele. Ať už hledáte počítač pro studenta, notebook k běžnému použití, pracovní, nebo herní počítač, poradíme vám, jak si vhodný notebook vybrat.

Jak vybrat notebook

Jak vybrat správný notebook. Jaký do kanceláře, na hry, pro studenta

Výběr notebooku by neměl být loterií. Vždy byste měli vědět, co od notebooku očekáváte, jaké úkoly bude plnit. Poradíme vám, jak notebook vybrat.
Notebooky do 8 000 Kč

Nejlepší notebooky do 8 000 Kč 2023 + recenze

TestMagazín ve srovnávacím testu notebooků v cenové kategorii do 300 eur zaujal notebook Acer Chromebook 311 NX.AAZEC.001.
Notebooky do 13 000 Kč

Nejlepší levné notebooky do 13 000 Kč 2023 + recenze

Trvalo nám více než 70 hodin, než jsme vybrali ty nejlepší notebooky do 13 000 Kč. Připravili jsme srovnávací test, jehož součástí byl i notebook HP 250 G8 59U08EA.
Herní notebooky

Nejlepší herní notebooky 2023 + recenze

Přečtěte si náš srovnávací test notebooků, v němž je model Asus FA707RM-HX038W se 16GB RAM a procesorem AMD Ryzen 7 4800H v poměru ceny a výkonu dobrou volbou.
Notebooky Lenovo

Notebooky Lenovo – recenze, zkušenosti, akce, cena

Více než 60 hodin jsme porovnávali jednotlivé modely notebooků Lenovo, za vítěze testu jsme označili herní notebook Lenovo Legion Slim 7 15ACH6. Jaké další modely zaujaly?
Notebooky Dell

Notebooky Dell – recenze, zkušenosti, akce, cena

Ve srovnávacím testu jsme realizovali průzkum trhu notebooků Dell, nejlepší hodnocení získal herní notebook Dell Inspiron G15 N-G5525-N2-752S. Zaujaly také další modely tohoto...
Notebooky Asus

Notebooky Asus – nejlepší jsou herní s Intel Core i9

Více než 70 hodin jsme strávili analýzou nabídky výrobce Asus. Notebook Asus ROG Strix G15 G513IM nás přesvědčil výkonnou grafikou, procesorem i 16GB RAM.
Brýle proti modrému světlu

Brýle proti modrému světlu k počítači pro děti i dospělé – jak fungují?

Jak zamezit vlivu modrého světla na vaše oči? Řešení se skrývá v podobě brýlí se speciálními čočkami blokujícími modré světlo.
Repasované notebooky

Repasované notebooky Apple, Dell, Lenovo i Asus – zkušenosti, recenze. Vyplatí se? Jsou levné?

Pokud nechcete investovat spoustu peněz do nového notebooku, řešením pro vás může být koupě repasovaného zařízení. Představíme vám všechny jeho výhody, ale také nevýhody.

Testované produkty