Beko DIN59530AD myčka nádobí – recenze

Volně stojící myčka nádobí Beko DIN59530AD disponuje 9 mycími programy, nechybí u ní program samočištění, funkce Fast+ ani ochrana proti přetečení. Jde o chytrou myčku, kterou můžete propojit s aplikací HomeWhiz. Řadí se do energetické třídy D.

Publikované: 02.11.2021
Aktualizované: 02.04.2024
Obsah článku:

Beko DIN59530AD

Volně stojící myčka nádobí, energetická třída D, kapacita na 15 sad nádobí, 12 programů, 6 nastavení teploty.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Štítek „pro náročné“ je v případě myčky nádobí Beko DIN59530 AD více než výstižný. Tato volně stojící myčka naráz umyje až 15 sad nádobí, ale i přes tuto nadstandardní kapacitu má velmi nízkou spotřebu. Tu zajišťuje energetická třída D, která je v případě volně stojících modelů skutečným nadprůměrem. Beko DIN59530 AD při jednom mycím cyklu spotřebuje pouhých 0,86 kWh elektrické energie a 9,9 l vody. Tento model disponuje invertorovým motorem ProSmart, který je tišší, odolnější a jeho životnost je delší. Právě díky němu myčka spadá do třídy hlučnosti B. Při mytí proto dosahuje jen 40 dB.

Vylepšené mycí rameno

Za vysokou pořizovací cenou nestojí jen nízká spotřeba a řada programů, ale také speciální technologie a konstrukční řešení. Myčka nádobí je vybavena mycím ramenem CornerIntense s vylepšeným tvarem a netypickým pohybem, díky čemuž voda pronikne i do rohů a na jiná těžko dostupná místa. Dvířka jsou automatická, což znamená, že se po skončení zvoleného režimu sama otevřou. Z myčky tak unikne nadbytečná pára a nádobí zůstane stoprocentně suché.

Beko DIN59530AD recenze

Jednoduchá montáž

Za zmínku dále stojí panty SlideFit na vnějších dvířkách, které umožňují instalaci myčky bez použití vysokého soklu. SlideFit jsou zkombinovány s dalšími víceosými panty FlexFit. Díky nim stačí mezi dvířky a kuchyňskou linkou ponechat jen 3mm prostor. Panty SelFit jsou navíc samonastavitelné, proto se nemusíte zabývat nastavováním tuhosti pružiny na dvířkách. Všechny tyto vlastnosti stojí za velmi jednoduchou montáží myčky. LED signalizace chodu je řešena velmi elegantně, jelikož se nachází na spodní části zařízení a osvětluje podlahu.

Praktické uspořádání prostoru

Přihrádka na příbory, která je vybavena vlastním sprchováním, je umístěna nestandardně v horní části, což šetří místo. V případě potřeby ji můžete kdykoli vyjmout. Mytí většího nádobí usnadňují speciální držáky TrayWashVšechny držáky (včetně nich) mají pogumovaný povrch, který je šetrný i k nádobí náchylnému k poškrábání. Horní koš Acrobat je polohovatelný ve 3 různých výškách. Další ekonomickou i ekologickou předností Beko DIN59530 AD je automatický zásobník AutoDose na čisticí prostředek a leštidlo. Stačí ho naplnit jednou za měsíc, protože spotřebu přípravků reguluje samotná myčka.

Beko DIN59530AD mycí ramena

9 mycích programů

Na modelu Beko DIN59530AD se nachází 6 teplotních nastavení a až 9 fixních mycích programů: program Auto, předmytí, Glass Care 40, Mini 30, Eco 50, Quick & Shine, Intensive 70 a AquaFlex+. Myčku můžete propojit s aplikací HomeWhiz, která slouží ke stažení programů Hygiene, DailyWash a SilentWash i smart ovládání přes telefonAquastop na ochranu proti přetečení, program samočištění a funkce Fast+ pro extra rychlé mytí nádobí patří v této cenové kategorii k povinné výbavě každého modelu.

Zkušenosti s Beko DIN59530AD

Myčka nádobí Beko DIN59530AD je sice dražší, ale nabízí bohatou výbavu. Spotřebitelé chválí velikost, automatické dávkování mycího prostředku, rozložení mycích ramen či nastavitelnou výšku vrchního koše. Zamýšlí jim také možnost vypnutí otevírání dveří.

Recenze a zkušenosti s myčkou nádobí Beko DIN59530AD
Zdroj: Huereka.cz

Volně stojící myčka nádobí Beko DIN59530AD

Beko DIN59530AD informační leták

Beko DIN59530AD energetický štítek

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vysoký výkon a nízká energetická náročnost
Nadstandardní množství programů a funkcí, včetně těch smart
Propracovaná technologická řešení

Negatíva

Vysoká cena

Typ: volně stojící myčka nádobí ● Energetická třída: D ● Spotřeba elektřiny/vody na standardní cyklus: 0,86 kWh / 9,9 l ● Kapacita: 15 sad nádobí ● Počet programů / nastavení teploty: 12/6 ● Motor: invertorový ● Třída hlučnosti: B (40 dB) ● Rozměry (V × Š × H): 81,8 × 59,8 × 55 cm


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)