Belatrix Benton 1 infrasauna – recenze

Publikované: 01.01.2025
Aktualizované: 18.07.2024
Obsah článku:

Belatrix Benton 1

Infrasauna pro jednu osobu, teplotní rozsah 45–60 °C, příkon 1 400 W, materiál: hemlock.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Jednomístná infrasauna od renomovaného výrobce Belatrix je velmi zajímavou volbou. A to nejen z hlediska cenové politiky, přesvědčí i bohatou výbavou. Model Benton 1 disponuje kvalitními fullspektrálními zářiči, jejichž výhřevnost je velmi vysoká. Dokazují to i reference zákazníků, kteří chválí rychlost ohřevu. Sauna disponuje interiérovým ovládacím panelem, na němž můžete regulovat teplotu, dobu saunování a rovněž můžete zapnout rádio nebo spustit hudbu ze svého USB. V sauně se nachází i lampa na čtení.

Rychlé zahřívání

Infrazářiče nabízejí příkon 1 400 W. Jejich největší výhodou je, že vytvářejí také světelný efekt a pronikají hluboko do tkání lidského organismu. Mají proto nejvýraznější léčebné účinky. Současně se velmi rychle zahřívají a v sauně s těmito rozměry dosáhnete požadované teploty během několika minut. Přizpůsobit si můžete také intenzitu ohřívání nožního panelu nebo topení za zády. Vše si přizpůsobíte podle svých potřeb. Infrasauna také disponuje mezinárodním certifikátem a splňuje normy elektromagnetického pole.

Belatrix Benton 1 recenze

Světelná chromoterapie

Čerstvý a čistý vzduch zbavený alergenů a mikrobů je zásluhou ionizátoru a ozonátoru současně. Tento přístroj vzduch v kabině dezinfikuje. O přívod a odvod přehřátého vzduchu se stará i střešní ventilace. LED světelná chromoterapie je velkým přínosem. Světlo dokáže navodit opravdu velmi příjemnou atmosféru. Zároveň pro někoho změna odstínu světla může znásobit relaxační účinek.

Montáž infrasauny je opravdu nenáročná. Doporučujeme vám ji skládat ve dvou, práce jdou rychleji. Infrasauna má relativně malé rozměry, přesto však uvnitř klaustrofobie nehrozí. Dveře jsou prosklené a dobře těsní. Jinak je kabina vyrobena z přírodního dřeva – kanadského jedlovce.

Zkušenosti s Belatrix Benton 1

Z názorů zákazníků vyzdvihujeme spokojenost s kvalitou zpracování. Dřevěné panely jsou dobře opracované a i po designové stránce Belatrix Benton 1 působí velmi sympaticky. Velmi dobře jsou na tom kvalitou i masivní skleněné dveře, které je ovšem nutné dobře upevnit v pantech, jinak hrozí, že dovnitř může pronikat chladnější vzduch. Velkým plusem jsou kvalitní fullspektrální infrazářiče. Aby vzduch dobře cirkuloval, nechybí střešní ventilace. O dezinfekci se stará ionizátor s generátorem ozonu. Zákazníci si pochvalují i nenáročnou montáž.

Recenze a zkušenosti s infrasaunou Belatrix Benton 1
Zdroj: Heureka.cz

Infrasauna spotřebitele přesvědčila i z hlediska poměru ceny a výbavy. K dispozici je rádio, USB vstup, regulace teploty, nastavení intenzity u zářičů, nožní ohřívač, lampa na čtení a také světelná LED terapie. Těmito funkcemi nedisponuje ani infrasauna Hanscraft San Marino. Koupí však ušetříte.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Fullspektrální zářiče
Design a jednoduchá montáž
Poměr ceny a výbavy

Negatíva

Bez výhrad

Příkon/výkon: 1 400 W ● Kapacita sauny: 1 osoba ● Typ zářičů: fullspektrální ● Počet zářičů: - ● Teplotní rozsah: 45–65 °C ● Ionizátor: ano ● Osvětlení: ano ● Rádio/MP3: ano ● Šířka: 90 cm ● Hloubka: 90 cm ● Výška: 190 cm ● Materiál: hemlock – jedlovec kanadský ● Hmotnost: - kg


Testované produkty

Hodnocení:
(81.6%)