France Apollon 2-3 infrasauna – recenze

Na první pohled zaujme po designové stránce, avšak při pobytu v infrasauně oceníte především maximální komfort, který kabina nabízí. Tento model je od renomovaného výrobce. Sauna je podle něj určená až pro tři osoby. Vhodná je do všech interiérů. Je vybavena také rádiem a umožňuje světelnou terapii.

Publikované: 01.01.2025
Aktualizované: 18.07.2024
Obsah článku:

France Apollon 2-3

Infrasauna pro tři osoby, teplotní rozsah 18–65 °C, 9 karbonových infrazářičů, materiál: hemlock.

Prohlédnout nejlepší nabídku

France Apollon 2-3 nemá typický tvar kostky či kvádru. Naopak jde o nepravidelný tvar, který je však vhodný i do rohů místností. Sauna je určená pouze do interiérů. Dle výrobce je vhodná pro dvě až tři osoby. Faktem je, že kapacita jsou v praxi dvě osoby, a to právě vzhledem k nepravidelnému tvaru. Konstrukce je vyrobena z kanadského jedlovce – hemlocku, který má dobrou životnost a je odolný proti vysokým teplotám. Provozní teplota je od 18 až do 60 °C. Panely jsou dobře rozložené a teplo je rovnoměrné. Zářiče se nacházejí i pod podlahou a na lavici. Interiér je dobře opracovaný a palubní desky jsou bez drážek a drsných částí.

Dokonalý relax s hudbou

Infrasauna je vybavena devíti karbonovými zářiči, které se starají o tepelný komfort. Výhřevnost je regulovatelná, jelikož je k dispozici ovládací panel s nastavením teploty i času. Umístěn je z vnější strany. Ve výbavě se nachází také FM rádio, jehož signál je velmi nestabilní. Můžete však využít AUX vstup, USB konektor, nebo dokonce Bluetooth a poslechnout si tak svou oblíbenou hudbu a relaxovat při ní. Dálkový ovladač k rádiu, který je v balení, má velmi slabý dosah, což avizovali i někteří zákazníci.

France Apollon 2-3 recenze

Ionizátor i barevné LED osvětlení

Alergiky a astmatiky potěší přítomnost ionizátoru, který zlepšuje kvalitu vzduchu v kabině. Ve výbavě je lampička na čtení. Pozitivně vnímáme také integrované LED osvětlení, které umožňuje měnit barvy a intenzitu. Právě tento efekt může navodit velmi pozitivní relaxační účinky. Rohová infrasauna France Apollon 2-3 patří k dražším saunám na našem trhu. Kvalitou provedení se však řadí k nejlepším na trhu. Samotné skládání a montáž jsou komplikovanější a je nutné dávat pozor právě na to, aby jednotlivé díly pořádně seděly, jinak může dojít k drobnému netěsnění.

Zkušenosti s France Apollon 2-3

Zkušenosti spotřebitelů jsou většinou pozitivní. Netradiční design je silnou stránkou a výhrady nesměřují ani ke kvalitě zpracování či výkonnosti ohřevu. Některé zklamal vnitřní prostor, který je v praxi jen pro dvě osoby. Následně však zákazníci chválí kvalitní výbavu, a to například v podobě hudebního přehrávače. Signál FM rádia je velmi slabý. K dispozici je světelná terapie a měnící se světla jsou rovněž výhodou. Sauna má také venkovní ​​osvětlení nacházející se nad dveřmi.

Recenze a zkušenosti s infrasaunou France Apollon 2-3
Zdroj: Heureka.cz

Je třeba si dávat pozor na precizní montáž, jinak se může projevit špatné těsnění nebo vrzání dílů. Díly jsou dobře opracované. Chybí nám jen opěrka zad nebo hlavy. Všechna nastavení můžete provádět pomocí ovládacího panelu. Ten se nachází z vnější strany, což považujeme za drobnou nevýhodu. K účinkům tepla výhrady nejsou, a zákazníci si tak užijí komfortní odpočinek.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Unikátní tvar (design)
Kvalitní materiály
Barevná LED světelná terapie

Negatíva

Pouze vnější ovládací panel
Vnitřní prostor – doporučujeme pro dvě osoby
Slabý signál FM rádia

Příkon/výkon: 2 000 W ● Kapacita sauny: 3 osoby ● Typ zářičů: karbonové ● Počet zářičů: 9 ● Teplotní rozsah: 18–65 °C ● Ionizátor: ano ● Osvětlení: ano ● Rádio/MP3: ano ● Šířka: 120 cm ● Hloubka: 92 cm ● Výška: 190 cm ● Materiál: hemlock – jedlovec kanadský ● Hmotnost: 120 kg


Testované produkty

Hodnocení:
(82%)