Guzzanti GZ 33D horkovzdušná fritéza – recenze

Horkovzdušná fritéza s příkonem 1 500 W dokáže produkovat horký vzduch s teplotou až do 200 °C. Díky digitálnímu ovládání a termostatu si můžete nastavit požadovanou dobu přípravy i teplotu. Díky časovači víte, kdy proces přípravy skončil. V rámci menu je možnost zvolit jeden z osmi přednastavených programů pro přípravu pokrmů. Nádoba s nepřilnavým povrchem má objem 4,3 l a dodáván je i fritovací koš. Zákazníky osloví svou dostupnou cenou.

Publikované: 24.10.2022
Aktualizované: 28.03.2024
Obsah článku:

Guzzanti GZ 33D

Příkon 1 500 W, objem 4,3 l, 8 přednastavených programů, digitální ovládání, nastavení teploty 80 °C – 200 °C.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Jak již u tohoto typu fritézy bývá zvykem, díky horkému vzduchu až do 200 °C připravíte fritované pokrmy bez nutnosti použití oleje. Fritéza Guzzanti patří k cenově dostupným modelům. Nabízí dostatečný objem 4,3 litru. Nádoba má nepřilnavý povrch a je vhodná do myčky nádobí. Fritéza disponuje jednoduchým digitálním ovládáním a má několik programů.

Regulace teploty a snadné používání

Guzzanti GZ 33D je velmi jednoduchá a intuitivní fritéza. Je však důležité zjistit, co jednotlivé ikony ovládacího panelu znamenají. Při prvním pohledu se může zdát ovládání trochu zmatečné, ale po seznámení se se symboly je ovládání maximálně nenáročné. Pro spuštění je k dispozici samotné tlačítko „start/stop“ ve spodní části. Vedle se nacházejí regulátory nastavení času a teploty. V horní části se nachází menu s programy. Těch je celkem 8 – například pro přípravu kuřecího masa, steaků, hrníčkových koláčů nebo samostatný program pro přípravu hranolek.

Guzzanti GZ 33D recenze

Údaje o teplotě a zbývající čas zobrazuje jednoduchý digitální displej. Čas lze individuálně upravovat, stejně jako teplotu za pomoci termostatu. Fritéza je vybavena také časovačem. Rozsah teploty je od 80 °C do maximální teploty 200 °C. V návodu naleznete detailní informace o tom, jaká teplota je u konkrétního programu. Návod v českém jazyce je přehledný, ale v některých případech je rozmístění ovládacích prvků jiné, než na přiložených obrázcích v návodu.

Horkovzdušná fritéza do kuchyně za rozumné peníze

Příkon topného tělesa je 1 500 W. Fritéza se zahřívá velmi rychle, což je rovněž plusem. Objem nádoby je 4,3 litru. Povrch je nepřilnavý a Guzzanti potěší kuchaře a kuchařky tím, že je možné mytí nádoby v myčce nádobí, což ušetří spoustu času. Před prvním použitím výrobce také doporučuje nádobu opláchnout horkou vodou. Součástí dodávky je i jeden fritovací koš. Spotřebič váží 6 kg na výšku má fritéza 32,6 cm, což je vzhledem ke skladování výhodou. Potěšující je především cena horkovzdušné fritézy, která je pro spotřebitele velmi zajímavá a určitě se vyplatí si ji do výběru zařadit.

Zkušenosti s Guzzanti GZ 33D

Na základě průzkumu trhu je s vybraným modelem horkovzdušné fritézy velká spokojenost. V hledáčku mnoha spotřebitelů je fritéza Guzzanti GZ 33D především pro dostupnou cenu. Další výhodou je z pohledu zákazníků jednoduché ovládání. Potěší přítomnost osmi samostatných programů, které automaticky nastaví teplotu i dobu přípravy. Nastavit si můžete na digitálním ovládacím panelu i vlastní teplotu a dobu přípravy. Nádoba má dostatečný objem 4,3 litru, ačkoli o něco větší nádoba by nebyla na škodu. Je možné ji mýt v myčce nádobí a má nepřilnavý povrch.

Recenze a zkušenosti s horkovzdušnou fritézou Guzzanti GZ 33D
Zdroj: Heureka.cz

Dodávána je s jedním fritovacím košem z nerezové oceli. Celkové zpracování zařízení nepůsobí levným dojmem. K manipulaci jsou k dispozici rukojeti s chladnými zónami, které nepohlcují teplo. Hlučnost fritézy je v normě. I z hlediska skladování jde o jeden z kompaktnějších modelů.

Recenze a zkušenosti s horkovzdušnou fritézou Guzzanti GZ 33D
Zdroj: Alza.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Dobrá cena
Ovládání a samostatné programy
Solidní kvalita zpracování

Negatíva

S ohledem na cenu žádné

Příkon fritézy: 1 500 W ● Objem nádoby: 4,3 l ● Počet programů: 8 ● Ovládání: digitální ● Časovač: ano ● Termostat: 80 °C – 200 °C ● Hmotnost: 6 kg ● Rozměry (ŠxVxH): 28, 1 x 32,6 x 34,8 cm


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.8%)