Klarstein Brooklyn-BBQ 4 v 1 gril na dřevěné uhlí – recenze

Klarstein Brooklyn-BBQ 4 v 1 je grilovací soudek, který v sobě spojuje několik výhod. Uživatelům umožňuje grilování, uzení i pomalé vaření. Za nízkou cenu tak získáte šikovný přístroj. Výhodou je integrovaný teploměr i ventilační klapky, pomocí nichž lze regulovat teplotu, aby se pokrmy nespálily. Nevýhodou je chybějící odkládací plocha či absence koleček za účelem snazšího přemisťování. Po bocích jsou alespoň dvě držadla, díky kterým lze gril přemístit.

Publikované: 11.08.2022
Aktualizované: 05.01.2023
Obsah článku:

Klarstein Brooklyn-BBQ 4 v 1

Gril na dřevěné uhlí se dvěma rošty, odnímatelný zásobník na uhlí, bez odkládací plochy.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Výhody produktu

Klarstein Brooklyn-BBQ 4 v 1 kombinuje více produktů v jednom. Líbí se nám, že je možné grilování, uzení i pomalé vaření se soudkem pro uzení. Benefitem grilu je odnímatelná nádoba na oheň. Chválíme konstrukci, kterou výrobce velmi dobře promyslel. Skládá se totiž ze segmentů, díky čemuž lze přestavět podle vaší aktuální potřeby.

Klarstein Brooklyn-BBQ 4 v 1 recenze

Oceňujeme, že při použití víka se velmi snadno připravují BBQ speciality formou pomalého vaření. Výrobce nešetřil na doplňcích, a proto se s miskou na vodu a druhým grilovacím roštem stává tento produkt udírnou. Uzavřený grilovací soudek umí připravit pokrmy formou studeného nebo horkého uzení. Plus dáváme za integrovaný teploměr a ventilační klapky, které dopomáhají regulaci teploty.

Líbí se nám, že horní část grilovacího soudku lze velmi snadno odebrat. Zbývající část se díky tomu změní na nádobu na oheň. Na terase před domem jsme si tak vytvořili příjemné místo, které nám připomínalo táborák. Chválíme také zpracování povrchu grilu, protože díky práškově lakované ušlechtilé oceli si černá barva zachovává svůj vzhled bez fleků.

Nevýhody produktu

Gril se nám používal velmi dobře, ale vadilo nám, že mu chybí jakákoli odkládací plocha. Během používání jsme si neměli kam odložit například talíře či další nádobí a příslušenství. Chybějící odkládací plocha se projevila i tehdy, když už byly pokrmy hotové. Neměli jsme je kam dávat. Bylo by mnohem praktičtější, kdyby výrobce myslel alespoň na malý odkládací prostor.

Multifunkční gril Klarstein Brooklyn-BBQ 4 v 1

Minusem je také horší ovládání grilu, hlavně pro ty, kteří s takovým typem produktu nemají dosud zkušenost. Na to navazuje i fakt, že v balení chybí manuál v českém jazyce. Grilu chybí kolečka, není tedy pojízdný, ale přenášet se dá pomocí dvou držadel, která jsou po bocích. Navzdory minusům je gril jako celek velmi dobře zkonstruován a v této cenové kategorii patří k těm lepším.

Parametry

Typ griluna drevené uhlie
Počet roštov2
Záhradnýáno
Pojazdnýnie
Prenosnýáno
Odkladacia plochanie
Zásobník na uhlieodnímateľný
Rozmery53 x 96,8 x 49 cm
Hmotnosť17 kg

Zkušenosti s Klarstein Brooklyn-BBQ 4 v 1

Uživatelé jsou s grilem spokojeni. Vyzdvihli, že jde o robustní gril a udírnu v jednom, který není tak křehký jako levnější varianty. Líbí se jim design s velkou mísou a hlavně skvělé výsledky. Plus si zasloužila nenáročná obsluha grilu, ale takhle to nevidí všichni. Některým spotřebitelům se obsluha grilu zdá příliš komplikovaná. Zejména ovládání teploty. Gril si tak vysloužil pozitivní i negativní reakce, ale klady převažují nad zápory.

Recenze a zkušenosti s grilem na dřevěné uhlí Klarstein Brooklyn-BBQ 4 v 1
Zdroj: Electronic-star.cz

Alternativy

Klarstein Brooklyn-BBQ 4 v 1 je multifunkční gril, který potěší mnoha funkcemi i přijatelnou cenou, chybí mu však odkládací plocha. Tu nabízí například OneConcept Beef Butler, který má tři grilovací rošty a je snadno přenosný díky rukojeti a kolečkům. Odkládací plochu má Klarstein Meat Machine a tento gril se navíc pyšní jednoduchým doplňováním paliva, přesným teploměrem ve víku či velkou grilovací plochou. Pokud hledáte něco stylového, doporučujeme se poohlédnout po grilu Blumfeldt Arco Trino. Je to otočný gril, který dodá každé zahradě specifickou atmosféru. Zajímavým kouskem je také Klarstein Princesize Pro. Jedná se o dražší gril, se kterým si můžete vychutnat pomalé vaření.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Multifunkční gril 4 v 1
Grilovací soudek ze segmentů
Integrovaný teploměr a ventilační klapky
Držadla za účelem snadného přemístění

Negatíva

Bez odkládací plochy
Absence návodu v češtině

Typ: na uhlí ● Počet roštů: 2 ● Odkládací plocha: ne ● Pojízdný: ne ● Odnímatelný zásobník na uhlí: ano

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.8%)