Chladničky

Chladnička je jedním z největších domácích spotřebičů, který je v provozu permanentně. Stará se o to, aby potraviny vydržely co nejdéle čerstvé. Investovat do kvalitní chladničky s mrazničkou se opravdu vyplatí. Naši odborníci věnovali průzkumu trhu a porovnávání jednotlivých modelů množství času, aby vybrali ty nejlepší chladničky. Nezapomněli ani na výsledky odborných testů a názory spotřebitelů. V našich doporučeních najdete volně stojící i vestavné chladničky s mrazničkou dole i nahoře, malé ledničky na chatu nebo prosklené chladničky na víno.

Kombinované chladničky

Nejlepší volně stojící kombinované chladničky 2024 + recenze

V našem spotřebitelském testu získala nejlepší hodnocení volně stojící chladnička LG GBP31SWLZN s velkým objemem chladící části a funkcí automatického odmrazování. Které další modely ve...
Americké lednice

Nejlepší americké lednice 2024 + recenze

Proč si pořídit americkou lednici a která je ta nejlepší? Odpovědi nejen na tyto otázky naleznete v našem srovnávacím testu, jehož vítězem se stala lednice Samsung RS67A8811B1.
Retro lednice

Nejlepší retro lednice 2024 + recenze

Více než 70 hodin jsme analyzovali trh a nakonec našli ty nejlepší retro lednice pro vaši domácnost. Vítězem se stala retro lednice s mrazákem Amica VD 1442 AM.
Lednice Samsung

Lednice Samsung – recenze, ceny, srovnání

Téměř 60 hodin jsme analyzovali nabídku výrobce Samsung a vybrali vítěze – kombinovaná lednice Samsung RB38A7B6D22 má objem lednice až 276 litrů a skvělý mrazicí výkon.
Lednice Gorenje

Lednice Gorenje – recenze, srovnání, ceny

Vítězem srovnávacího testu se stala lednička Gorenje NRC620CSXL4. Lednice je úsporná, disponuje beznámrazovou technologií a vnitřní objem lednice je až 255 litrů.
Autolednice

Nejlepší autolednice 2024 + recenze

Do srovnávacího testu jsme vybrali ty nejlepší autolednice a porovnali nejen technické parametry. O svých kvalitách nás přesvědčila přenosná autolednice G21 C&W.

Testované produkty