Campingaz Icetime Plus autolednice – recenze

Řešením pro nenáročné je klasický chladicí box bez aktivního chlazení. Objem vnitřního prostoru je 30 litrů, což je dostatek místa pro více nápojů i potraviny. Autolednice není dodávána s žádnou chladicí vložkou, nicméně s ní se doba udržení chladu může dostat na 25 až 27 hodin. Konstrukce je poměrně dobře izolovaná, až na víko bez pořádného těsnění.

Publikované: 07.02.2022
Aktualizované: 02.04.2024
Obsah článku:

Campingaz Icetime Plus

Chladicí box o objemu 30 l, obsah udrží v chladu po dobu 25 až 27 hodin.

Prohlédnout nejlepší nabídku

V případě tohoto modelu nejde o spotřebič jako takový, autolednice Campingaz Icetime Plus je totiž jen jednoduchým chladicím boxem bez zdroje chlazení. K chlazení můžete použít chladicí vložky – desky (tzv. freeze packsnebo sáčky s ledem. Objem je až 30 litrů.

Jen pro nenáročné

Tento chladicí box je určený pro méně náročné spotřebitele, například na pikniky nebo jednodenní výlety v horkém počasí. Chladicí box je vyplněný kvalitní PU (polyuretanovou) izolací, která se stará o udržování chladu uvnitř. Vnitřní povrch s antimikrobiální úpravou dobře odolává pachům i plísním. Slabinou je hůře izolované vyklápěcí víko se systémem Click Lock. Lednička do auta má velmi kompaktní rozměry, a přitom dostatečný objem – až 30 litrů.

Campingaz Icetime Plus recenze

Výrobce uvádí, že s chladicími vložkami freeze pack (nejsou dodávány spolu s autolednicí) dokáže udržet obsah v chladu po dobu 25 až 27 hodin. Výrobce však již neuvádí, při jaké okolní teplotě byl tento výsledek naměřen. Stále však nejde o aktivní chlazení, což je třeba brát v úvahu.

Zkušenosti s Campingaz Icetime Plus

Značka Campingaz v tomto segmentu rozhodně patří k těm nejlepším. Přestože jde jen o obyčejný chladicí box, díky kvalitním materiálům splní svůj účel více než dostatečně. Izolace je velmi kvalitní i navzdory slaběji odizolovanému víku. Autolednice Campingaz nabízí také dostatečný objem, a to až 30 litrů. Chladicí desky freeze pack nejsou součástí balení, ale určitě doporučujeme si je zakoupit. Chlazení je tak trvalejší. Spotřebitelé si velmi pochvalují i ​​odklápěcí víko, nízkou hmotnost (2,89 kg) a zmiňovaný velký objem. V případě hodnocení praktičnosti v poměru k ceně je tento chladicí box velmi rozumnou investicí.

Recenze a zkušenosti s autolednicí Campingaz Icetime Plus
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s autoledničkou Campingaz Icetime Plus Lidl
Zdroj: Lidl.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Kvalitní a odolné materiály
Dobré izolování chladu
Objem

Negatíva

Slabší izolace víka

Typ: chladicí box ● Objem: 30 l ● Chladicí výkon: - °C ● Napájení: - ● Rozměry: 46 × 39 × 27,5 cm (V × Š × H)

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.8%)