Sencor SCM 3125 autolednice – recenze

Termoelektrická lednice s kompaktními rozměry pracuje tiše. Nabízí objem 24 l, vnitřní prostor dokáže zchladit o cca 16 °C. Napájet ji můžete z klasické zásuvky i autozásuvky. Lednice potěší praktickými úložnými přihrádkami se zipem.

Publikované: 07.02.2022
Aktualizované: 16.05.2022
Obsah článku:

Sencor SCM 3125

Termoelektrická autolednice o objemu 24 l, chladicí výkon 16 °C, napájení z autozásuvky i elektrické sítě.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Značka Sencor si velmi často umí získat pozornost tím, že své spotřebiče nabízí za velmi dostupnou cenu. Jinak tomu není ani v tomto případě. Autolednice Sencor SCM 3125 nabízí dostatečný objem, kompaktní rozměry a také slušný chladicí výkon. Na velmi slušné úrovni je i izolace.

Udrží v dostatečném chladu

Účelem lednice do auta i kterékoli jiné je chladit. Autolednice Sencor se řadí k levnějším modelům, tento však v této disciplíně nezaostává. V zásadě má jen o něco slabší chladicí výkon než stejně velká autolednice Guzzanti GZ-24E. Nástup chlazení je však o něco pomalejší. Oproti okolnímu prostředí dokáže vnitřní prostor o objemu 24 litrů zchladit o přibližně 16 °C. Napájení je možné z autozásuvky, ale také z klasické zásuvky na 230 V. Adaptér není v balení. Délka 12V kabelu činí 2,3 metru. Autolednice navíc disponuje funkcí ABS, takže nehrozí vybití autobaterie, při poklesu se lednice vypne.

Sencor SCM 3125 recenze

Levnější materiály znát

Stále je řeč o levnější auledničce a zde se nižší cena projeví. Rozhodně však nejde o žádnou tragédii. Plasty jsou labilnější, ale záleží i na tom, jak s autolednicí budete zacházet. Má poměrně kompaktní rozměry. Izolace je solidní. Termoelektrická lednice pracuje poměrně tiše a nijak výrazně se nepřehřívá. Horní víko je odnímatelné a potěší i praktická rukojeť, a dokonce i nastavitelný popruh. Oceňujeme tři praktické úložné přihrádky po stranách se zipem. Tělo autolednice je celé vybaveno termonávlekem, aby byla lednice lépe izolovaná. Celková hmotnost činí 4,3 kg.

Zkušenosti se Sencor SCM 3125

Vzhledem k cenové politice výrobce je asi největším pozitivem právě nízká cena, což zdůrazňují i ​​spotřebitelé. Komplexně je tato autolednice velmi dobrým pomocníkem. Má standardní objem 24 litrů a průměrný chladicí výkon. Nástup chladu je o něco pomalejší. Velice praktické jsou úložné tašky na zip, ale také nastavitelný popruh. Nižší cena se odrazila na méně kvalitních plastových částech a chybí i 230V adaptér. Překvapivá je funkce monitorování stavu autobaterie – ABS. Chlazení není hlučné a autolednice se ani nepřehřívá. Z hlediska poměru ceny a výkonu by si mnozí mnohem dražší konkurenti mohli brát z autolednice Sencor příklad.

Recenze a zkušenosti s autoledničkou Sencor SCM 3125
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Poměr ceny a výkonu
Boční odkládací prostory na zip
Monitorování stavu autobaterie

Negatíva

Chybí 230V adaptér
Méně odolné plasty

Typ: termoelektrická autolednice● Objem: 24 l ● Chladicí výkon: 16 °C ● Napájení: autozásuvka 12 V / elektrická síť 230 V ● Rozměry: 42 × 42 × 30 cm (V × Š × H)

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.2%)