Mobicool MCF40 autolednice – recenze

Luxusní objem až 38 litrů je velkým příslibem, že s místem v autoledničce nebude problém. Při chlazení si můžete nastavit i teplotní rozsah od +20 °C až po −10 °C. Potraviny dokáže tento model i zamrazit. Vnitřní prostor autolednice je vybaven LED osvětlením. Efektivita chlazení je velmi vysoká. Z hlediska ovládání je přínosem termostat s jednoduchým digitálním displejem. Při napájení z autozásuvky je autolednice vybavena ABS systémem monitorování autobaterie.

Publikované: 07.02.2022
Aktualizované: 16.05.2022
Obsah článku:

Mobicool MCF40

Kompresorová autolednice o objemu 38 l, chladicí výkon +20 až −10 °C, napájení z autozásuvky i elektrické sítě.

Prohlédnout nejlepší nabídku

S touto autolednicí sice budete muset sáhnout hlouběji do kapsy, ale rozhodně si na její služby nebudete stěžovat. Mobicool MCF40 je objemná lednička do auta s vnitřním LED osvětlením a vysokým chladicím výkonem bez ohledu na to, zda je venku 40 °C, nebo 20 °C. Pokud nemáte problém zainvestovat, na pravidelné výlety či dlouhé cesty je tato lednička jako stvořená.

Luxusní objem autochladničky

Objem lednice se pohybuje kolem 38 litrů, někteří spotřebitelé uvádějí, že se zdá být ještě větší, s uskladněním potravin tudíž problém nebude. Počítejte však s tím, že o kompaktnosti zde nemůže být řeč, proto dobře zvažte, jestli se vám do auta tato autolednice vejde. Není ani nejlehčí, prázdná váží kolem 11 až 12 kg. Můžete ji napájet z klasické autozásuvky na 12 V nebo přímo ze sítě na 230 V. Napájecí kabely jsou součástí dodávky. Konstrukce má po obou stranách rukojeti, takže až na hmotnost je přenášení řešené prakticky. Kompresorová lednice má horní víko hermeticky uzavřené. Víko je odklápěcí a lednice má také LED osvětlení, což velmi oceňujeme. Lednička má integrovaný výparník.

Mobicool MCF40 recenze

Nastavitelný teplotní rozsah

Nejdůležitější je, jak Mobicool chladí. V tomto ohledu my ani spotřebitelé rovněž nemáme výhrady. Lednice je vybavena digitálním termostatem s nastavitelným teplotním rozmezím od +20 °C do −10 °C. V ledničce proto potraviny zvládnete i zamrazit. Při vyšším výkonu je lednice hlučnější. Disponuje také monitorováním stavu baterie a při nízkém napětí se sama vypne. Díky skvělé izolaci je lednice schopna udržovat nízké teploty velmi efektivně. Nástup požadované teploty je zároveň velmi rychlý. Dbejte na to, aby byl po stranách lednice prostor k odvětrávání.

Zkušenosti s Mobicool MCF40

V segmentu kompresorových autolednic se tento model určitě neztratí. Spotřebitel samozřejmě musí počítat s nemalou investicí. Mobicool MCF40 je kvalitním chladicím zařízením určeným na dlouhé cesty. Má digitální termostat s displejem. Plusem je obrovský objem lednice a rychlé chlazení, či dokonce mrazení až na minus 10 °C. Nastavení teploty na termostatu funguje spolehlivě a požadovaná teplota se dostaví velmi rychle. Autolednice Mobicool má také ochranu autobaterie, nepatří k hlučným modelům a použity jsou velmi odolné materiály. Má vyšší hmotnost i rozměry, počítejte proto s tím, že v zavazadlovém prostoru ukrojí kus místa. Napájecí DC i AC kabely jsou součástí balení. Autolednice se nepřehřívá. V našem testu patří k nejlepším modelům.

Recenze a zkušenosti s autolednicí Mobicool MCF40
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vnitřní LED osvětlení
Termostat s digitálním displejem
Vysoká efektivita chlazení

Negatíva

Vysoká cena

Typ: kompresorová autolednice ● Objem: 38 l ● Chladicí výkon: +20 až −10 °C ● Napájení: autozásuvka 12 V / elektrická síť 230 V ● Rozměry: 44,6 × 58,4 × 36,5 cm (V × Š × H)

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)