Intezze Cliq bezdrátová sluchátka do uší – recenze

Kvalitní sluchátka za přijatelnou cenu, která potěší skvělou výdrží baterie. Spolu s nabíjecím pouzdrem je možné se dostat až na cca 40 hodin přehrávání hudby. Sluchátka jsou odolná proti vodě i prachu, proto je můžete bez problému používat venku za nepříznivého počasí. Jsou v nich zabudovány čtyři mikrofony, proto poslouží i jako handsfree. Nabíjecí pouzdro je kovové, což má své výhody i nevýhody. Sluchátka se z něj vytahují obtížněji a pouzdru hrozí, že se při pádu snadno poškrábe.

Publikované: 08.09.2022
Aktualizované: 27.01.2023
Obsah článku:

Intezze Cliq

Špuntová sluchátka bez ANC technologie, 10mm měnič, výdrž na jedno nabití 8 hodin, bluetooth 5.2.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Výhody produktu

Kompaktní sluchátka s 10 mm měniči nás zaujala již před vyjmutím z pouzdra. To je totiž netradičně kovové, přičemž většina výrobců preferuje plastové. Sluchátka se pyšní kvalitním zvukem a díky bluetooth 5.2 je spojení s mobilem stabilní. Oceňujeme čistý zvuk i dostatečně výrazné basy. Nechybí čtyři zabudované mikrofony s technologií pro potlačení okolního hluku. Sluchátka se tak kromě poslechu hudby či podcastů skvěle hodí také na telefonování.

Intezze Cliq recenze

Oceňujeme jednoduché ovládání prostřednictvím doteku. Pomocí něj lze upravovat hlasitost, přeskakovat skladby či přijímat hovor. Po mobilu jsme tak vůbec nemuseli sahat, ale vychutnávali jsme si jen hudbu bez rušivých elementů. Výdrž samotných sluchátek se pohybuje kolem 8 hodin, ale v kombinaci s nabíjecím pouzdrem se umí prodloužit až na 40 hodin. Výdrž se tedy řadí k těm lepším.

Sluchátka mají ergonomický tvar, velmi dobře nám seděla v uších a dokonce i během pohybu. Jsou pohodlné, vůbec nás netlačily. Jako výhodu vnímáme krytí IPX4, sluchátkům tedy nevadí voda, prach ani pot. Jsou proto vhodné i při náročnějších sportovních aktivitách. Díky systému Qualcomm cVc je potlačení okolních zvuků na velmi dobré úrovni.

Nevýhody produktu

Sluchátka se nám velmi dobře používala. Překáželo nám jen to, že se nám hůře vybírala z pouzdra. Krabička je o něco těžší, protože je z kovu. Její nevýhodou je i to, že pokud spadne na zem, snadno se poškrábe. Sluchátka mají dobrý signál, ale postřehli jsme, že s některými telefony je spojení horší. Častěji dochází ke ztrátě signálu. Zvuk je však čistý a žádné výrazné problémy jsme nezaznamenali.

Bezdrátová sluchátka Intezze Cliq

Parametry

Konstrukcedo uší
Citlivost115 dB/mW
Kmitočet20 – 20 000 Hz
Impedance32 ohm
KonektorUSB-C
Typ sluchátekštuple
Hmotnost70 g
Mikrofonano
Velikost měniče10 mm
Přenos signálubezdrátový
Bluetooth5.2
Ovládání hlasitostiano
ANCne
Max. doba provozu40 hodin

Zkušenosti s Intezze Cliq

Sluchátka si vysloužila pozitivní i negativní reakce, ale u uživatelů se těší velké oblibě. Jak uvádí většina, za danou cenu jde o kvalitní sluchátka, která dobře drží v uchu a netlačí. Vyzvedli zvuk, výdrž baterie, rychlé párování s mobilem i kvalitní mikrofon. Líbila se jim indikace stavu baterky, jednoduché ovládání či USB-C port. Plus si vysloužili za praktické kovové pouzdro či pěkný design. Minusové body získaly za poněkud horší tlumení okolních zvuků či za horší vytahování z pouzdra. Někteří uživatelé měli problém se spojením s mobilním telefonem Xiaomi Note 8 PRO, protože signál jim vypadával příliš často. Poukázali také na nevýhody kovového pouzdra, která se může při pádu snadno poškrábat. Jinak byli uživatelé se sluchátky spokojeni.

Recenze a zkušenosti se sluchátky Intezze Cliq
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti se sluchátky Intezze Cliq
Zdroj: Mall.cz

Recenze a zkušenosti se sluchátky Intezze Cliq
Zdroj: Alza.cz

Alternativy

Intezze Cliq mají čistý a kvalitní zvuk, jejich záporem je jen horší vyjímání z nabíjecího pouzdra. Snadné vybírání nabízí například levná sluchátka QCY T2C, která mají ergonomický tvar a nenápadný design bez blikajících diod. Za zmínku stojí i Apple AirPods. Jedná se o špičková sluchátka, za která si ale řádně připlatíte. Pokud jste majitelem iPhonu, je to pro vás vhodná volba. Konkurencí pro Intezze Cliq může být i jiný model od tohoto výrobce, konkrétně Intezze Cube, který nabízí vyvážený zvukový projev. Mezi populární sluchátka se řadí také Niceboy Hive Podsie 2021, které dokážou s nabíjecím pouzdrem hrát až skvělých 35 hodin. Jejich integrovaný mikrofon navíc redukuje okolní šum. Majitelé mobilních telefonů Huawei mohou sáhnout po Huawei FreeBuds 4i, sluchátka samozřejmě fungují i s jinými značkami.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Čistý a kvalitní zvuk
Skvělá výdrž baterie
Dobré držení v uších
Odolnost proti vodě a prachu
Kovová krabička na nabíjení

Negatíva

Obtížnější vyjímání z pouzdra

Konstrukce: do uší ● Citlivost: 115 dB/mW ● Rozsah: 20 Hz – 20 000 Hz ● Mikrofon: ano ● Ovládání hlasitosti: ano ● ANC: ne ● Doba přehrávání: 40 hodin

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)