Niceboy Hive Podsie 3 bezdrátová sluchátka do uší – recenze

Povedená bezdrátová sluchátka, která překvapí kvalitním zvukem i praktickou mobilní aplikací. Pyšní se skvělou výdrží baterie a snadným ovládáním. Potěší potlačování okolního šumu, možnost přijímání nebo zamítání telefonních hovorů či trojice velikostně rozdílných špuntů do uší v základním balení. Sluchátka velmi dobře drží v uších, netlačí a nosí se pohodlně. Benefitem je i přijatelná pořizovací cena.

Publikované: 08.09.2022
Aktualizované: 27.01.2023
Obsah článku:

Niceboy Hive Podsie 3

Špuntová sluchátka bez ANC technologie, bluetooth 5.1, výdrž na jedno nabití 9,5 hod., citlivost 110 dB/mW.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Výhody produktu

Sluchátka nás zaujala přijatelně nastavenou cenovkou i povedeným designem. K jejich přednostem ovšem patří nejen cena. Oceňujeme dlouhou výdrž baterie, díky které jsme si mohli hudbu vychutnávat do sytosti. Sluchátka nás nenechala ve štychu a na jedno nabití nám sloužila celý den. Zvuk je vzhledem k ceně nadprůměrně kvalitní. O stabilní připojení se stará bluetooth a s pomocí zabudovaného mikrofonu jsme si mohli vybavit i telefonáty.

Sluchátka lze spárovat s mobilní aplikací Niceboy ION. Ta nám otevřela nové možnosti v rámci ovládání a funkcí sluchátek, např. praktický ekvalizér pro vlastní nastavení zvuku. Zvuk je stabilní a protože sluchátka podporují kodek AAC, hudba se mezi nimi a telefonem přenáší v plné kvalitě. Kromě ekvalizéru nás potěšilo také to, že aplikace nám pomohla najít sluchátka. Na mapě jsme viděli, kde byly k telefonu naposledy připojeny a měli jsme také kontrolu nad tím, které sluchátko je právě nabito. Oceňujeme stupeň krytí IP54, proto sluchátkům nevadil déšť, pot ani prach.

Telefonování se sluchátky je rovněž pohodlné. Mikrofon je zabudován přímo ve sluchátkách a stisknutím jediného tlačítka lze zahájit hovor. Nechybí technologie potlačování okolního šumu. Při telefonování jsme nezaznamenali žádné problémy. Šum z okolí je potlačen velmi dobře, díky čemuž nás druhá strana slyšela čistě a jasně.

Niceboy Hive Podsie 3 recenze

Sluchátko váží jen 4 gramy, proto je lehounké. V uších nám obě držely velmi dobře, netlačily nás a ani nám nepřekážely. Dobíjení je možné v praktické krabičce, která zároveň slouží k přenášení. Samotné nabíjení probíhá přes kabel s UBS-C konektorem. Sluchátka mají skvělou výdrž, podle papírů až 35 hodin. Výdrž závisí na používání, každopádně, hudbu jsme si mohli vychutnávat celý den bez nutnosti sáhnout po kabelu.

Sluchátka podporují také rychlé nabíjení. Za 5 minut nabíjení je k dispozici energie na 1,5 hodiny hudby. Při kompletním nabití je to 9,5 hodiny pro telefonování nebo přehrávání hudby. Spolu s nabíjecím pouzdrem se provoz prodlouží o cca dalších 20 hodin. Výdrž je tak opravdu skvělá. Ještě zmíníme, že sluchátka podporují ovládání pomocí hlasových asistentů Siri a Google Assistant.

Vyzdvihujeme jednoduché ovládání, které probíhá přes multifunkční tlačítko. Pomocí něj lze přijímat nebo zamítat telefonní hovory, přepínat skladby nebo je možné ovládat hlasitost hudby. V balení byly tři různé velikosti špuntů do uší, proto by žádný uživatel neměl mít problém se správnou velikostí. Plusem je také automatické párování, čili sluchátka stačí jednou připojit k telefonu a příště se k mobilu připojí již automaticky.

Nevýhody produktu

Sluchátka se nám používala velmi dobře. Dosah bluetooth je podle papírů do 10 metrů, ale nám se zdálo, že je to méně. Na dosah má samozřejmě vliv několik faktorů, například překážky v prostoru a podobně. Když jsme se sluchátky zašli dál od mobilního telefonu, občas se nám stalo, že signál se přerušil. Na žádné jiné závažné nedostatky jsme nepřišli. Za tuto cenu jde o opravdu povedená sluchátka s kvalitním zvukem a praktickými funkcemi.

Bezdrátová sluchátka Niceboy Hive Podsí 3

Parametry

Konstrukcedo uší
Citlivost110 dB/mW
Kmitočet20 – 20 000 Hz
Impedance32 ohm
KonektorUSB-C
Typ sluchátekštuple
Hmotnost sluchátka4 g
Mikrofonano
Velikost měniče8 mm
Přenos signálubezdrátový
Bluetooth5.1
Ovládání hlasitostiano
ANCne
Max. doba provozu35 hodin

Zkušenosti s Niceboy Hive Podsie 3

Uživatelé jsou spokojeni se zvukem i s výdrží baterie. Plus dali za dobrou cenu, praktické pouzdro či za aplikaci, přes kterou se sluchátka připojují. Ocenili kvalitní zpracování, dobré držení v uších i pěkný design. Jak uvedli, zvuk lze modifikovat přímo v aplikaci a aplikace je přehledná. Plusem je také LED dioda na krabičce i sluchátkách. Vyzdvihli to, že aplikace ukáže polohu sluchátka, pokud se ztratí. Spotřebitelům vadilo, že potlačování okolního šumu nelze vypnout a dosah bluetooth není nejlepší, v důsledku čehož dochází občas k odpojování.

Recenze a zkušenosti se sluchátky Niceboy Hive Podsie 3
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti se sluchátky Niceboy Hive Podsie 3
Zdroj: Mall.cz

Recenze a zkušenosti se sluchátky Niceboy Hive Podsie 3
Zdroj: Alza.cz

Alternativy

Niceboy Hive Podsie 3 jsou kvalitní sluchátka za příznivou cenu. Pokud hledáte něco levnějšího, můžete se poohlédnout po starším modelu Niceboy Hive Podsie 2021. Mezi ním a tímto modelem není výrazný rozdíl ve funkcích ani parametrech, ale dokážete ušetřit pár korun. Za vhodnou alternativu považujeme i Intezze Piko 3. Jedná se o jedny z nejmenších sluchátek ve své třídě, proto působí opravdu nenápadně. Nabízejí kvalitní zvuk a spolu s nabíjecím pouzdrem i velmi dobrou výdrž až 30 hodin poslechu hudby. Pokud vám nepřekáží připlatit si, vhodnou volbou mohou být sluchátka Intezze Cliq. Ty dokonce dostanete ve stylovém kovovém nabíjecím pouzdře. Kovové pouzdro nabízí také levnější model Intezze Cube.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Kvalitní zvuk
Skvělá výdrž baterie
Dobrá pořizovací cena
Praktická mobilní aplikace
Potlačování okolního šumu
Podpora rychlého nabíjení

Negatíva

Občas vypadával signál

Konstrukce: do uší ● Citlivost: 110 dB/mW ● Rozsah: 20 Hz – 20 000 Hz ● Mikrofon: ano ● Ovládání hlasitosti: ano ● ANC: ne ● Doba přehrávání: 35 hodin

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.4%)