QCY T2C bezdrátová sluchátka do uší – recenze

Levná sluchátka se slušným zvukovým výstupem, která se hodí na různé aktivity. Potěší zabudovaný mikrofon, jednoduché a intuitivní ovládání i odolnost proti vodě, potu a prachu. Sluchátka se pyšní slušným výkonem baterie, spolu s pouzdrem si můžete vychutnávat až 32 hodin hudby nebo mluveného slova. Velice dobře sedí v uších a nepřišli jsme na žádné výrazné nedostatky. Poměr ceny a kvality je výborný.

Publikované: 09.09.2022
Aktualizované: 27.01.2023
Obsah článku:

QCY T2C

Špuntová sluchátka bez ANC technologie, 6mm měnič, Bluetooth 5.0, výdrž na jedno nabití 4 hodiny.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Výhody produktu

Sluchátka QCY T2C patří k levným a oblíbeným modelům. Vzhledem k ceně oceňujeme dobrý zvuk, který potěší nenáročné uživatele. Pro občasné používání jsou skvělou volbou. Bluetooth připojení je stabilní a během testu jsme nezaznamenali žádný výpadek. Sluchátka mají oválný tvar, proto drží velmi dobře v uších. Design je diskrétní a hodí se jak ženám, tak mužům.

Oceňujeme šikovné a praktické pouzdro, ze kterého se sluchátka snadno vybírají ven. Bez něj mají slušnou výdrž 4 hodiny a s ním dohromady až 32 hodin. Za takovou výdrž by se nemuseli stydět ani dražší modely. Po nabíjecím kabelu jsme tak nemuseli sahat celý den. Pouzdro má pěkný design a sluchátka nejen nabije, ale je také ochrání během přenosu. Nabíjení trvá 2 hodiny.

QCY T2C BassFix recenze

Líbí se nám, že sluchátka mají nenápadný nízkoprofilový design bez blikajících diod. Proto působí opravdu diskrétně a vůbec ne rušivě. Ovládání sluchátek je nenáročné. Přehrávání a přijímání hovorů probíhá jediným tlačítkem, které je přímo na sluchátkách.

Vyzdvihujeme automatický režim párování, který se spustí po vytažení sluchátek z pouzdra. Mile nás překvapilo, že navzdory nízké ceně výrobce nezapomněl ani na odolnost. Jsou odolné proti vodě, potu i prachu a mají krytí dle normy IPX4. Součástí balení jsou tři páry kvalitních pěnových nástavců ve velikostech S, M a L. Tato sluchátka jsou vhodnou volbou pro poslech hudby, přijímání telefonických hovorů, ale také pro hraní počítačových her nebo sportování.

Nevýhody produktu

Během našeho testu jsme nepřišli na žádné výrazné nedostatky. Při koupi je třeba přihlížet také k poměru ceny a výkonu a tato sluchátka mají výborný poměr. Třeba dodat, že v balení není návod k obsluze v češtině, ale obsluha sluchátek je jednoduchá a intuitivní. Při používání jsme byli spokojeni po všech stránkách.

Bezdrátová sluchátka do uší QCY T2C

Parametry

Konstrukcedo uší
Citlivost110 dB/mW
Kmitočet20 Hz – 20 000 Hz
KonektormicroUSB
Typ sluchátekštuple
Mikrofonano
Velikost měniče6 mm
Přenos signálubezdrátový
Bluetooth5.0
Ovládání hlasitostiano
ANCne
Max. doba provozu32 hodin

Zkušenosti s QCY T2C

Uživatelé ocenili zejména nízkou pořizovací cenu, kvalitní zvuk i poměrně dlouhou výdrž na jedno nabití. Plus dali za bezdrátové nabíjení, čisté basy a velmi dobré držení v uších. Jak uvedli někteří spotřebitelé, z levnějších sluchátek patří právě tato k těm nejlepším a mají top zvuk. Negativní reakce na produkt jsme nenašli, ale jednomu zákazníkovi vadilo, že v balení nebyl návod v češtině. Tento fakt nemá žádný vliv na kvalitu samotného produktu.

Recenze a zkušenosti se sluchátky QCY T2C
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti se sluchátky QCY T2C
Zdroj: Mall.sk

Alternativy

Sluchátka QCY T2C mají skvělý poměr ceny a kvality a slušnou výdrž baterie spolu s nabíjecím pouzdrem. Jejich konkurencí může být starší model QCY T1C, který nabízí moderní design i redukci okolního šumu. Za sympatickou cenu tak dostanete velmi dobrá sluchátka. Za alternativu můžeme považovat i Blow BTE100. Jedná se o bezdrátová sluchátka pro občasný poslech hudby, která uspokojí nenáročné uživatele. Nevýhodou těchto sluchátek je krátká výdrž baterie, ta se bez pouzdra pohybuje jen kolem 3 hodin. Pokud se držíme v cenové kategorii do 500 Kč, za zmínku stojí i Intezze Zero Basic. Sluchátka mají ergonomický tvar a kromě poslechu hudby umožňuje také handsfree telefonování. Plusem je elegantní nabíjecí pouzdro s LED indikací stavu nabití. Tento výrobce nabízí také další levná sluchátka, model Intezze EGO 2 se pyšní zajímavým designem a spolu s pouzdrem i velmi dobrou výdrží až 30 hodin. Výhodou je moderní USB-C konektor pro nabíjení.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Výborný poměr ceny a kvality
Slušná výdrž baterie s pouzdrem
Odolnost proti vodě, potu a prachu
Ergonomický tvar sluchátek
Nenápadný, nízkoprofilový design
Jednoduché a intuitivní ovládání

Negatíva

Žádné jsme nenašli

Konstrukce: do uší ● Citlivost: 110 dB/mW ● Rozsah: 20 Hz – 20 000 Hz ● Mikrofon: ano ● Ovládání hlasitosti: ano ● ANC: ne ● Doba přehrávání: 32 hodin

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82.2%)