Intezze Cube bezdrátová sluchátka do uší – recenze

Poměrně levná a kvalitní sluchátka, která potěší vyváženým zvukem i baterií se slušnou výdrží. Spolu s nabíjecím pouzdrem se lze vyšplhat až na 30 hodin. Ovládání je jednoduché a intuitivní a uživatelé ocení i zabudované mikrofony pro handsfree. Plus dáváme za praktické kovové pouzdro, které sluchátka perfektně ochrání, i za odolnost proti vodě, potu a prachu. Na žádné nedostatky jsme nepřišli. Sluchátka jsou tak cenově dostupnou volbou pro mnoho uživatelů.

Publikované: 09.09.2022
Aktualizované: 27.01.2023
Obsah článku:

Intezze Cube

Špuntová sluchátka bez ANC technologie, 10mm měnič, výdrž na jedno nabití 6 hodin, bluetooth 5.1.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Výhody produktu

Sluchátka Cube byla inspirována nejpopulárnějším modelem Cliq a proto se v mnohém podobají. Zjednodušeně by se dalo říci, že jde o cenově dostupnější verzi. Zvuk sluchátek je kvalitní a zdá se nám, že téměř identický se zmiňovaným modelem Cliq. Potěšilo nás, že výrobce zachoval kovové nabíjecí pouzdro, které vypadá stylově a sluchátka perfektně ochrání.

O zážitek z hudby se starají 10 mm dynamické měniče s frekvenčním rozsahem 20 Hz – 20 kHz. Ovládání je dotykové a přes sluchátka jsme si vybavili také telefonní hovory. Oproti dražšímu modelu jsou zde integrovány jen dva MEMS mikrofony. Cliq nabízí až čtyři. Přesto jsme neměli problémy ani v hlučnějším prostředí a srozumitelnost mluveného slova byla velmi dobrá.

Intezze Cube recenze

Sluchátka se nám nosila pohodlně, protože jejich tvar je kulatý a bez ostrých hran. V uších nás netlačili a v balení byly samozřejmě tři velikosti vyměnitelných nástavců. Výdrž baterie je slušná, s kovovým pouzdrem se lze vyšplhat až na 30 hodin. Je to záruka celodenního poslechu hudby či podcastů. Bez pouzdra je to přibližně 6 hodin.

Oceňujeme, že zvuk je vyladěný a basy jsou také dostatečně výrazné. Bluetooth 5.1 se stará o stabilní bezdrátové připojení, dosah je do standardních 10 metrů. Spolu s kodeky SBS a AAC je přenos hudby z mobilního telefonu do sluchátek bez ztráty kvality. Zmíníme ještě, že sluchátka se odolná vůči vodě, potu i prachu, proto jsme je bez obav používali během sportu. Mají certifikaci se stupněm krytí IPX4.

Nevýhody produktu

Sluchátka se nám používala velmi dobře a vzhledem k nízké pořizovací ceně jsme byli spokojeni po všech stránkách. Na žádné výrazné nedostatky, které by mohly odradit od nákupu, jsme během testu nepřišli. Naše zjištění potvrzují i uživatelé sluchátek, protože jsme nenarazili na žádné negativní reakce.

Bezdrátová sluchátka Intezze Cube recenze

Parametry

Konstrukcedo uší
Citlivost117 dB/mW
Kmitočet20 – 20 000 Hz
Impedance32 ohm
KonektorUSB-C
Typ sluchátekštuple
Hmotnost sluchátka6 g
Mikrofonano
Velikost měniče10 mm
Přenos signálubezdrátový
Bluetooth5.1
Ovládání hlasitostiano
ANCne
Max. doba provozu30 hodin

Zkušenosti s Intezze Cube

Uživatelé vyzdvihli, že sluchátka jsou pohodlná a velmi dobře se nosí. Plus dali za výborný zvukový projev, dobrou výdrž i kvalitní přenos zvuku během telefonních hovorů. Rovněž ocenili pěkný design či jednoduché dotykové ovládání. Vyzvedli kovové nabíjecí pouzdro, USB-C konektor, rychlé nabíjení i dva integrované mikrofony pro pohodlné telefonování. S negativní reakcí na tato sluchátka jsme se nesetkali.

Recenze a zkušenosti se sluchátky Intezze Cube
Zdroj: Heureka.cz

Alternativy

Intezze Cube nabízí vyvážený zvukový projev a praktické kovové pouzdro. Sluchátkům však chybí aktivní potlačování okolního hluku. Chcete-li tuto funkci, poohlédněte se po Huawei FreeBuds 4i. Tato sluchátka jsou sice o něco dražší, ale navíc mají i zdařilou konstrukci, jsou odolná vůči vodě a prachu a podporují rychlé nabíjení. Slušný zvuk nabízí také Niceboy Hive Podsie 2021, které patří k levnějším sluchátkům a mají integrovaný mikrofon, který redukuje okolní šum. Levná sluchátka vhodná pro nenáročné uživatele budou například Xiaomi Redmi Buds 3 Lite nebo Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2. Druhá zmíněná sluchátka nabízejí rychlé párování s mobilem či možnost využívat obě sluchátka současně nebo jen jedno, což je vhodné například při handsfree.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vyvážený zvukový projev
Integrované mikrofony
Kovové nabíjecí pouzdro
Nízká pořizovací cena

Negatíva

Žádné jsme nenašli

Konstrukce: do uší ● Citlivost: 117 dB/mW ● Rozsah: 20 Hz – 20 000 Hz ● Mikrofon: ano ● Ovládání hlasitosti: ano ● ANC: ne ● Doba přehrávání: 30 hodin

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)